25 499 ₴
Відвал для снігу STIGA, робоча ширина 120 см 299900400_1
• Відвал для снігу ідеально підходить для очищення тротуарів, велосипедних доріжок і доріг від снігу.
• Він має робочу ширину 120 см і максимально регулюється на 24 градусах як ліворуч так і праворуч.
• Для довготривалої роботи виготовлений із міцної сталі.
• В комплекті поставки є гумовий скребок.
• Підходить для тракторів серії Estate: 6102HW, 7102HWSY,7122HWS, Tornado: 4108H, 5108H, 6108HW 7108HWSY, 6118HW, 7118HWS.
100% оригінал. Весь асортимент, пропонований в нашому магазині завозиться офіційно.
Офіційна гарантія, на весь термін гарантійного обслуговування.
Працюємо з продажем у розстрочку.
Зручні форми доставки та оплати. Є безкоштовна доставка на відділення Rozetka.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stiga |
| Країна виробник | Швеція |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 34 кг |
| Комплектація | Елементи кріплення — 1 шт. |
| Максимальний кут регулювання | 24 град |
| Робоча висота | 40 см |
| Робоча ширина | 120 см |
| Регулювання висоти | 5 см |