23 999 ₴
Відправка з 06 квітня 2026Мотокультиватор бензиновий TM60 STIGA, 3.1 кВт SRC775RG
• Потужний і надійний двигун виробництва GGP.
• Регульована ручка управління, що дозволяє підлаштуватися під будь-якого оператора.
• Ергономічні органи управління.
• Співвідношення ваги і ширини захоплення, робить машину досконалої для роботи на великих ділянках землі, з різним типом ґрунту.
• Регульований по висоті сошник для настройки оптимальної робочої глибини.
• Оновлена конструкція фрез гарантує чудову обробку землі.
• Дуже проста і надійна трансмісія, ланцюговий редуктор, який не потрібно обслуговувати.
• Передня / задня передачі для зручності маневрування.
• Колесо, для полегшення доставки до місця роботи.
100% оригінал. Весь асортимент, пропонований в нашому магазині завозиться офіційно.
Офіційна гарантія, на весь термін гарантійного обслуговування.
Працюємо з продажем у розстрочку.
Зручні форми доставки та оплати. Є безкоштовна доставка на відділення Rozetka.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stiga |
| Країна виробник | Італія |
| Тип двигуна | Бензиновий |
| Тип | Мотокультиватор |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Об'єм паливного бака | 3 л |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 53 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 3 |
| Двигун | Бензиновий, TM60 |
| Діаметр фрези | 320 мм |
| Кількість передач уперед | 1 |
| Кількість передач назад | 1 |
| Кількість фрез | 6 |
| Комплектація | Два спарені пухкі фрези. Дві крайні пухкі фрези. Два обмежувальні диски. Два захисні крила. Одне транспортувальне колесо. Один комплект кріпильних елементів |
| Потужність двигуна | 3.1 кВт |
| Номінальні оберти | 3300 об/хв |
| Об'єм двигуна | 182 куб.см |
| Виробник двигуна | GGP |
| Робоча глибина | 25 см |
| Редуктор | ланцюговий |
| Ручка керування | регулювання за висотою та в бік |
| Ширина оброблення | 75 см |