Відвал для снігу STIGA 13-3917-61
• Відвал для снігу ідеально підходить для очищення тротуарів, велосипедних доріжок і доріг від снігу.
• Він має робочу ширину 120 см і максимально регулюється на 30 градусах як ліворуч так і праворуч.
• Для довготривалої роботи виготовлений із міцної сталі.
• Підходить для райдерів серії Park500, Park500W, Park500WX, Park700W, Park700WX, Park900WX, Park PROP900WX, Park PRO900AWX, Park 320, Park 340 PX, Park 420 P, Park 520 P, Park 540 PX, Park 540 DPX, Park 720 PW, Park 740 PWX, Park PRO 340 IX, Park PRO 540 IX, Park PRO 740 IOX
100% оригінал. Весь асортимент, пропонований в нашому магазині завозиться офіційно.
Офіційна гарантія, на весь термін гарантійного обслуговування.
Працюємо з продажем у розстрочку.
Зручні форми доставки та оплати. Є безкоштовна доставка на відділення Rozetka.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Stiga |
| Країна виробник | Швеція |
| Тип | Райдер |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 42 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Максимальний кут регулювання | 30 град |
| Робоча висота | 44 см |
| Робоча ширина | 120 см |
| Регулювання висоти | 5 см |