Підмітальна машина бензинова самохідна STIGA SM70, 4.4 кВ SWS600GE
• Це універсальна бензинова прибиральна машина, оснащується двигуном об’ємом 212 куб.см , який розвиває потужність 4.4 кВт при 3600 обертах на хвилину.
• Нейлонова щітка може бути відрегульована у трьох різних положеннях (15 ° зліва, 0 ° та 15 ° праворуч) та має робочу ширину 60 см, що робить SWS600GE ідеальним для очищення снігу, листя, сінокосів та іншого сміття цілий рік.
• Висота щітки регулюється за допомогою двох поворотних коліс, що дозволяє її підняти та опустити в міру необхідності.
• Надійні 14-дюймові шини Snow Hog забезпечують оптимальне зчеплення на будь якій поверхні.
• Органи управління розташовані на центральній консолі і забезпечують безпечну та комфортну роботу з усіма елементами управління.
• LED світло – допомагає працювати в день, і в ночі.
• Для підмітальної машини доступні ряд аксесуарів таких як, відвал для прибирання снігу та збірник для сміття, що робить її надзвичайно універсальною.
100% оригінал. Весь асортимент, пропонований в нашому магазині завозиться офіційно.
Офіційна гарантія, на весь термін гарантійного обслуговування.
Працюємо з продажем у розстрочку.
Зручні форми доставки та оплати. Є безкоштовна доставка на відділення Rozetka.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stiga |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 65 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 3 |
| Двигун | Бензиновий, STIGA SM70 |
| Діаметр щіток | 345 мм |
| Колеса | 14”x4.60-6 |
| Кількість передач | 6 вперед + 2 назад |
| Комплектація | Комплект кріпильних елементів |
| Потужність двигуна | 4.4 кВт |
| Номінальні оберти | 3600 об/хв |
| Об'єм двигуна | 212 куб.см |
| Об'єм паливного бака | 3 л |
| Привод руху (самохідна) | Да |
| Робоча ширина | 60 см |
| Регулювання напрямку щітки | ліворуч/праворуч |
| Трансмісія | фрикційний диск |
| Фара | Да |
| Електростартер | Да |