1 660 ₴
1 178 ₴
Ящик STANLEY "ESSENTIAL" (19") пластиковий STST75787-1
• Ящик для інструменту з вбудованими в кришку органайзерами (2 шт.) для зберігання дрібних деталей
• Широкі металеві засувки дозволяють відкривати та закривати ящик однією рукою
• Профільоване дно надає ящику додаткову міцність
100% оригінал. Весь асортимент, пропонований в нашому магазині завозиться офіційно.
Офіційна гарантія, на весь термін гарантійного обслуговування.
Працюємо з продажем у розстрочку.
Зручні форми доставки та оплати. Є безкоштовна доставка на відділення Rozetka.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stanley |
| Країна виробник | Ізраїль |
| Матеріал | Пластмаса |
| Стан | Новий |
| Тип | Ящик переносний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 250 мм |
| Довжина | 482 мм |
| Ширина | 254 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплектація | Без паковання |