Ящик TOUGHSYSTEM 2.0 DeWALT DWST08330-1
• Високоякісне ущільнення в кришці, завдяки яким ящик вологозахищений за стандартом IP65;
• Сумісність з усіма модулями TOUGHSYSTEM 2.0 (включаючи органайзер розміром ?);
• Три висувні ящики із замком на передній панелі;
• Металеві напрямні на шарикопідшипниках забезпечують плавне та надійне відкривання;
100% оригінал. Весь асортимент, пропонований в нашому магазині завозиться офіційно.
Офіційна гарантія, на весь термін гарантійного обслуговування.
Працюємо з продажем у розстрочку.
Зручні форми доставки та оплати. Є безкоштовна доставка на відділення Rozetka.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Країна виробник | Ізраїль |
| Стан | Новий |
| Тип | Ящик переносний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 305 мм |
| Довжина | 555 мм |
| Ширина | 355 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплектація | Ящик TOUGHSYSTEM 2,0 DeWALT — 1 шт. |
| Матеріал | надміцний поліпропілен |