4 799 ₴
4 199 ₴
Коса бензинова SEQUOIA, 1.81 кВт, паливний бак 1.1 л SPB4325
• Бензинова коса SPB4325 ідеально підійде для користувачів з невеликими і середніми площами косіння.
• Бензиновий 2-х тактний двигун, потужністю 1.81 кВт, легко впорається з високою травою і бур’янами.
• Якісний редуктор з високою тепловіддачею виготовлений з особливого сплаву, стійкого до корозії і механічних пошкоджень.
• Довгу роботу коси забезпечує надійний двигун, що розвиває 8 000 об/хв, великий маховик, охолоджуючий двигун під час роботи і великий бак для паливної суміші.
• Суцільний металевий вал приводу товщиною 10 мм, створює мінімальну вібрацію.
• Ортопедичний ремінь на два плеча створює додатковий комфорт для роботи.
100% оригінал. Весь асортимент, пропонований в нашому магазині завозиться офіційно.
Офіційна гарантія, на весь термін гарантійного обслуговування.
Працюємо з продажем у розстрочку.
Зручні форми доставки та оплати. Є безкоштовна доставка на відділення Rozetka.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SEQUOIA |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Мотокоса |
| Живлення | Бензиновий двигун |
| Ріжучий елемент | Волосінь і ніж |
| Стан | Новий |
| Максимальна кількість обертів | 8000 об/хв |
| Максимальна ширина скошування | 46 мм |
| Розташування двигуна | Зверху |
| Різальний елемент | Волосінь та ніж |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Об'єм паливного бака | 1.1 л |
| Тактность двигуна | Двотактний |
| Об'єм двигуна | 42.7 куб.см |
| Додаткові характеристики | |
| Тип рукоятки | U-подібна (велосипедний) |
| Антивібраційна система | Ні |
| Характеристики електродвигуна і акумулятора | |
| Споживана потужність | 1810 Вт |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 7.6 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплектація | Косильна головка — 1 шт. Косильний ніж — 1 шт. Ремінь — 1 шт. Ключ-викрутка — 1 шт. Комплект кріпильних елементів — 1 шт. |
| Тип ручки | U-подібна (велосипедна) |
| Гарантійний термін | 24 |