Мотопомпа бензинова SEQUOIA для чистої води, 5.15 кВт/7.0 к.с. SPP600
• Високопродуктивна самовсмоктуюча бензинова помпа SEQUOIA призначена для перекачування великих об’ємів чистої води.
• Використовується для перекачування води з басейнів та водойм.
• Мотопомпа оснащується: тихим, надійним 4-х тактним верхньоклапанним двигуном і надійною рамою.
100% оригінал. Весь асортимент, пропонований в нашому магазині завозиться офіційно.
Офіційна гарантія, на весь термін гарантійного обслуговування.
Працюємо з продажем у розстрочку.
Зручні форми доставки та оплати. Є безкоштовна доставка на відділення Rozetka.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SEQUOIA |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 20.73 кг |
| Характеристики приводу | |
| Висота підйому | 30 м |
| Потужність двигуна | 5.15 кВт |
| Об'єм паливного бака | 3.5 л |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 2 |
| Двигун | Бензиновий, SQ-4Т-212 |
| Діаметр патрубків | 2" ⁄ 50 мм |
| Комплектація | Набір кріпильних елементів — 1 шт. |
| Максимальна глибина всмоктування | 8 м |
| Максимальна продуктивність | 36 куб.м/год,600 л/хв л/год |
| Максимальний діаметр частинок | 5 мм |
| Об'єм оливи в картері двигуна | 0.6 л |
| Стартер | ручний |