Коса електрична SEQUOIA, 2.0 кВт SEB2000U
• Універсальний помічник для догляду за ділянкою.
• Потужний електродвигун.
• Надійна конструкція.
• Легко запускається - одним натисканням кнопки.
• Добре збалансована і зручна в управлінні, завдяки розташуванню двигуна у верхній частині.
• Комфортна велосипедна ручка, що регулюється по висоті, дозволяє підлаштовувати косу під користувача.
• Великий діаметр розбірної штанги, що забезпечує надійність і зручність транспортування.
• На ріжучий блок обертання від вала передається через конічний редуктор на шарикопідшипниках, що забезпечує можливість роботи зі сталевим ножем.
• 3-х зубчастий сталевий ніж для роботи з молодою порослю.
• Додатково оснащена напівавтоматичною жилкою, зручною для косіння трави.
• Плечовий ремінь - забезпечує зручність і комфорт при роботі.
• Зручний фіксатор подовжувача, розташований у верхній частині, на корпусі коси, виключає потрапляння шнура.
• Працює від побутової електромережі 230 В.
100% оригінал. Весь асортимент, пропонований в нашому магазині завозиться офіційно.
Офіційна гарантія, на весь термін гарантійного обслуговування.
Працюємо з продажем у розстрочку.
Зручні форми доставки та оплати. Є безкоштовна доставка на відділення Rozetka.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SEQUOIA |
| Країна виробник | Китай |
| Ріжучий елемент | Ніж |
| Тип | Електрокоса |
| Живлення | Мережа 220В |
| Стан | Новий |
| Максимальна кількість обертів | 7500 об/хв |
| Розташування двигуна | Зверху |
| Гарантійний термін | 24 |
| Різальний елемент | Волосінь та ніж |
| Додаткові характеристики | |
| Тип рукоятки | U-подібна (велосипедний) |
| Антивібраційна система | Так |
| Тип ручки | U-подібна (велосипедна) |
| Характеристики електродвигуна і акумулятора | |
| Споживана потужність | 2000 Вт |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 5.3 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплектація | Косильна головка — 1 шт. Косильний ніж — 1 шт. Ремінь — 1 шт. Ключ-викрутка — 1 шт. Комплект кріпильних елементів — 1 шт. |
| Штанга | розбірна |