Свердло по дереву STANLEY STA52036
• Свердло Stanley - призначене для робіт з свердління дерева, різних м’яких порід, свердління фанери, ДСП і фанери.
• Свердло зроблено з міцного сплаву хромо ванадієвої сталі, в процесі виготовлення свердло піддається загартуванню що надає йому велику міцність і зносостійкість.
• Свердло забезпечить стабільну і швидку роботу.
• На кінці свердла є спеціальний наконечник, конструкція наконечника зроблена особливим чином і дозволяє досягти максимально точного свердління за рахунок зменшення діаметра наконечника по відношенню до самого діаметру отвору під час свердління.
100% оригінал. Весь асортимент, пропонований в нашому магазині завозиться офіційно.
Офіційна гарантія, на весь термін гарантійного обслуговування.
Працюємо з продажем у розстрочку.
Зручні форми доставки та оплати. Є безкоштовна доставка на відділення Rozetka.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stanley |
| Країна виробник | Китай |
| Діаметр | 10 мм |
| Довжина робочої частини | 90 мм |
| Набір | Ні |
| Призначення | По дереву |
| Загальна довжина | 133 мм |
| Стан | Новий |
| Тип | Свердло |
| Тип хвостовика | Циліндричний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплектація | Свердло для дерева — 1 шт. |