Генератор бензиновий EnerSol EPG-13000SEA
• Сучасний генератор розроблений для проведення ремонтних робіт або для використання в якості резервного джерела живлення для приватного будинку.
• Генератор комплектується великим баком для збільшення часу автономної роботи, вольтметр та AVR.
100% оригінал. Весь асортимент, пропонований в нашому магазині завозиться офіційно.
Офіційна гарантія, на весь термін гарантійного обслуговування.
Працюємо з продажем у розстрочку.
Зручні форми доставки та оплати. Є безкоштовна доставка на відділення Rozetka.
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 190 кг |
| Висота | 935 мм |
| Довжина | 825 мм |
| Ширина | 655 мм |
| Основні | |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Максимальна потужність | 13 кВт |
| Напруга | 230 В |
| Номінальна потужність | 12 кВт |
| Номінальна сила струму | 52.17 А |
| Стан | Новий |
| Тип палива | Бензин |
| Виробник | EnerSol |
| Двигун | |
| Кількість циліндрів | 2 |
| Марка двигуна | ES750VG |
| Об'єм двигуна | 744 куб. см |
| Об'єм масляної системи двигуна | 1.5 л |
| Об'єм паливного бака | 45 л |
| Додаткові характеристики | |
| Режими запуску | Електростартер |
| Користувальницькі характеристики | |
| Двигун | EnerSol |
| виготовлення | відкрите |
| Кількість обертів вала двигуна (об/хв) | 3600 об/хв |
| Комплектація | Стабілізація напруги — AVR — 1 шт., 3 в 1 вольтметр — 1 шт. |
| Матеріал альтернатора | мідь |
| Номінальний постійний струм | 8.3 А |
| Споживання палива (л/год) | 0.36 |
| Система охолодження двигуна | повітряне |
| Ступінь захисту IP | IP21 |
| Тип генератора | однофазний |
| Рівень шуму | 96 дБА |
| Функція зварювання | Немає |
| Частота тока | 50 Гц |