Генератор дизельний EnerSol SKDS-10EBAU
• Сучасний генератор розроблений для використання в якості резервного джерела живлення та ремонтних робіт.
100% оригінал. Весь асортимент, пропонований в нашому магазині завозиться офіційно.
Офіційна гарантія, на весь термін гарантійного обслуговування.
Працюємо з продажем у розстрочку.
Зручні форми доставки та оплати. Є безкоштовна доставка на відділення Rozetka.
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 230 кг |
| Висота | 800 мм |
| Довжина | 1000 мм |
| Ширина | 680 мм |
| Основні | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальна потужність | 10 кВт |
| Номінальна потужність | 9 кВт |
| Номінальна сила струму | 39.13 А |
| Стан | Новий |
| Виробник | EnerSol |
| Двигун | |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Марка двигуна | ES-1102F |
| Об'єм двигуна | 718 куб. см |
| Об'єм масляної системи двигуна | 2 л |
| Об'єм паливного бака | 27 л |
| Додаткові характеристики | |
| Режими запуску | Електростартер |
| Користувальницькі характеристики | |
| Двигун | EnerSol |
| виготовлення | закрите |
| Кількість обертів вала двигуна (об/хв) | 3000 об/хв |
| Комплектація | Мультиметр 3в1 — 1 шт.;, підготовка під автоматику |
| Матеріал альтернатора | мідь |
| Потужність двигуна | 10.3 кВт |
| Номінальний постійний струм | 8.3 А |
| Споживання палива (л/год) | 0.28 |
| Система охолодження двигуна | повітряне |
| Ступінь захисту IP | IP23 |
| Тип генератора | одне ⁄ трифазне |
| Тип палива | дизель |
| Рівень шуму | 73 дБА |
| Функція зварювання | Немає |
| Частота тока | 50 Гц |