| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 345 кг |
| Висота | 910 мм |
| Довжина | 1280 мм |
| Ширина | 710 мм |
| Основні | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальна потужність | 11 кВт |
| Напруга | 230 В |
| Номінальна потужність | 10 кВт |
| Номінальна сила струму | 43.47 А |
| Стан | Новий |
| Виробник | EnerSol |
| Двигун | |
| Кількість циліндрів | 2 |
| Марка двигуна | ES-EV80D |
| Об'єм двигуна | 794 куб. см |
| Об'єм масляної системи двигуна | 2.3 л |
| Об'єм паливного бака | 30 л |
| Додаткові характеристики | |
| Режими запуску | Електростартер |
| Користувальницькі характеристики | |
| Двигун | EnerSol |
| виготовлення | закрите |
| Кількість обертів вала двигуна (об/хв) | 3000 об/хв |
| Комплектація | Електростарт, Автоматичний регулятор напруги, Свічки накала |
| Матеріал альтернатора | мідь |
| Номінальний постійний струм | 8 А |
| Споживання палива (л/год) | 0.28 |
| Система охолодження двигуна | рідинне охолодження |
| Ступінь захисту IP | IP23 |
| Тип генератора | однофазний |
| Тип палива | дизель |
| Рівень шуму | 73 дБА |
| Функція зварювання | Немає |
| Частота тока | 50 Гц |