• Дриль алмазного свердління EnerSol призначена для виготовлення отворів в залізобетоні, камені та асфальтовому покритті.
• Плавний пуск виключає можливість втрати контроля.
• Можливість подачі води зменшує кількість пилу і охолоджує робочу поверхню коронки.
• УЗО захистить оператора від ураження електричним струмом.
• Механічна запобіжна муфта убезпечить оператора і двигун в разі заклинювання коронки.
• Регулювання частоти обертів дозволить працювати з різними діаметрами коронок.
100% оригінал. Весь асортимент, пропонований в нашому магазині завозиться офіційно.
Офіційна гарантія, на весь термін гарантійного обслуговування.
Працюємо з продажем у розстрочку.
Зручні форми доставки та оплати. Є безкоштовна доставка на відділення Rozetka.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | EnerSol |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 7.5 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальна кількість обертів | 2900 об/хв |
| Споживана потужність | 2 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип свердління | Мокре |
| Додаткові функції | |
| Кількість швидкостей роботи | 3 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 480 мм |
| Довжина: | 600 м. |
| Максимальний діаметр свердління | 180 мм |
| Напруга акумулятора | 230 В |
| Живлення | Мережа 220 В |
| Тип | Дриль |
| Ширина | 180 см |