• Промисловий пилосос L класу відповідає чинному законодавству ЄС.
• Постійна і найкраща у своєму класі сила всмоктування навіть дрібного бетонного пилу та тирси.
• Всмоктування сухих/вологих відходів та води.
• Автоматичне увімкнення/вимкнення при використанні з інструментом.
• Міцний корпус має ребра жорсткості, тому витримує падіння і удари, що трапляються на будмайданчику.
• Ступінь захисту IPX4 – захист від водяних бризок з будь-якого напрямку.
100% оригінал. Весь асортимент, пропонований в нашому магазині завозиться офіційно.
Офіційна гарантія, на весь термін гарантійного обслуговування.
Працюємо з продажем у розстрочку.
Зручні форми доставки та оплати. Є безкоштовна доставка на відділення Rozetka.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Країна виробник | Китай |
| Об'єм пилозбірника | 20 л |
| Споживана потужність | 1050 Вт |
| Рівень шуму | 80 дБ |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 6.2 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 36 |
| Діаметр шланга | 48 мм |
| Довжина шланга | 2.1 м |
| Сила всмоктування | 15 кПа |
| Швидкість повітряного потоку | 2268 л/хв |
| Стан | Нове |