Перфоратор мережевий SDS-Plus BLACK+DECKER BEHS01
• Потужний і зручний перфоратор BEHS01K призначений для середніх і важких робіт як в любительському, так і в легкому професійному діапазоні робіт.
• Три режими роботи: свердління з ударом в цеглі, бетоні, камені, /свердління без удару в дереві, сталі, синтетичних і ін. /відбійний режим для операцій довбання, відколу і штроблення.
• Модель відрізняється високою продуктивністю та швидкістю свердління.
• Металевий захист редуктора.
• Антивібраційні вставки ( «корпусна» і на основі рукоятки) і гумові накладки істотно знижують вібрацію і роблять тривалу роботу менш стомлюючою.
• Широка клавіша пуску фіксується в положенні старт, з її допомогою також можна легко регулювати швидкість. Функція реверсу.
100% оригінал. Весь асортимент, пропонований в нашому магазині завозиться офіційно.
Офіційна гарантія, на весь термін гарантійного обслуговування.
Працюємо з продажем у розстрочку.
Зручні форми доставки та оплати. Є безкоштовна доставка на відділення Rozetka.
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Black+Decker |
| Країна виробник | Китай |
| Тип патрона | SDS-plus |
| Споживана потужність | 650 Вт |
| Вага | 2.6 кг |
| Користувацькі характеристики | |
| Гарантія | 2 |
| Максимальна енергія удару (EPTA 05/2009) | 1.4 Дж |
| Макс. діаметр свердління в бетоні | 16 мм |
| Макс. діаметр свердління в дереві | 30 мм |
| Макс. діаметр свердління в металі | 13 мм |
| Кількість режимів роботи | 3 |
| Знімний патрон | Да |