Диск пиляльний ELITE EXTREME DeWALT DT10401_10
• Повторна заточка до 3 - х разів і дворазове збільшення терміну служби.
• Прорізи для компенсації розширення, заповнені полімером, знижують шум і вібрацію.
• Вузький пропив, ідеально підходять для акумуляторних ручних пил.
• Особливо гострі карбідні зуби.
100% оригінал. Весь асортимент, пропонований в нашому магазині завозиться офіційно.
Офіційна гарантія, на весь термін гарантійного обслуговування.
Працюємо з продажем у розстрочку.
Зручні форми доставки та оплати. Є безкоштовна доставка на відділення Rozetka.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Країна виробник | Китай |
| Діаметр зовнішній | 184 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Геометрія зуба | ATB |
| Діаметр отвору | 16 мм |
| Кількість зубців | 24 |
| Комплектація | диск пиляльний — 10 шт., |
| Максимальна кількість обертів | 7000 об/хв |
| Застосування | дерево з цвяхами |
| Товщина пропилу | 0.99 мм |
| Кут заточування | 18 град |
| Ширина пропилу | 1.65 мм |