Сонячна панель EnerSol ESP580-36V-MHD
100% оригінал. Весь асортимент, пропонований в нашому магазині завозиться офіційно.
Офіційна гарантія, на весь термін гарантійного обслуговування.
Працюємо з продажем у розстрочку.
Зручні форми доставки та оплати. Є безкоштовна доставка на відділення Rozetka.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | EnerSol |
| Країна виробник | Китай |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 32 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вихідні кабелі | Кабель 4 мм? 35 см (включно з роз'ємом MC4) |
| Габаритні розміри | 2278*1134*30 |
| Гарантія | 1 |
| Заднє скло | Глазуроване скло 2,0 мм |
| ККД | 22.45 % |
| Кількість елементів | 144(12*12) |
| Макс. потужність напруги | 42.37 В |
| Макс. потужність струму | 13.69 А |
| Макс. напруга системи | 1500 В |
| Стан | Нове |