Праска BLACK+DECKER BXIR2805E
• Праска має великий резервуар для води об’ємом 360 мл дозволяє безперервно прасувати без перерв або необхідності постійного доповнення. Міцна, стійка до подряпин керамічна підошва забезпечує плавне ковзання по всіх типах тканин. Розроблено з точним наконечником, ідеальним для прасування вузьких країв, комірів і швів.
100% оригінал. Весь асортимент, пропонований в нашому магазині завозиться офіційно.
Офіційна гарантія, на весь термін гарантійного обслуговування.
Працюємо з продажем у розстрочку.
Зручні форми доставки та оплати. Є безкоштовна доставка на відділення Rozetka.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Black+Decker |
| Країна виробник | Китай |
| Паровий удар | 170 г/хв |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.2 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Антикалька | Да |
| Гарантія | 2 |
| Потужність | 2800 Вт |
| Об'єм | 0.36 л |
| Живлення | 220/50 |
| Покриття підошви | кераміка |
| Постійне подавання пари | 45 г/хв |
| Шнур живлення | 195 см |