6 599 ₴
5 599 ₴
Висоторіз акумуляторний зі штангою SEQUOIA SBPS2008TO-EV
• SEQUOIA Connecta Series – єдина акумуляторна система садової техніки Sequoia.
• SEQUOIA SBPS2008TO – акумуляторний телескопічний висоторіз з ідеальним співвідношенням довжини, потужності та ваги, що працює від однієї 20В акумуляторною батареєю.
• Наявність пиляльної гарнітури OREGON гарантує стабільність та якість різу.
• Поворотна голова
• Бак для автоматичної подачі оливи
• SDS-система безключового натягу ланцюга – допомагає без зусиль виконати регулювання натягу ланцюга, без допомоги будь-яких додаткових інструментів.
• Ергономічний дизайн - робить роботу більш комфортною та ефективною.
• Fast Charge – швидка зарядка акумуляторної батареї.
100% оригінал. Весь асортимент, пропонований в нашому магазині завозиться офіційно.
Офіційна гарантія, на весь термін гарантійного обслуговування.
Працюємо з продажем у розстрочку.
Зручні форми доставки та оплати. Є безкоштовна доставка на відділення Rozetka.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SEQUOIA |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Загальні | |
| Вага | 3.6 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип штанги | телескопічна |
| Гарантія | 2 |
| Двигун | Щітковий, Li-ion, 20 В |
| Швидкість ланцюга | 5 м/с |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Тип інструмента | акумуляторний |
| Крок ланцюга | 3/8" |
| Штанга | Да |