Пилосос мережевий DeWALT DXV23PLPTA-QT
• Промисловий пилосос L класу відповідає чинному законодавству ЄС.
• Постійна і найкраща у своєму класі сила всмоктування навіть дрібного бетонного пилу та тирси.
• Всмоктування сухих/вологих відходів та води.
• Інноваційна тиха технологія, міцні великі засувки кришки, швидкоз’ємна система шлангів, прогумовані ролики.
100% оригінал. Весь асортимент, пропонований в нашому магазині завозиться офіційно.
Офіційна гарантія, на весь термін гарантійного обслуговування.
Працюємо з продажем у розстрочку.
Зручні форми доставки та оплати. Є безкоштовна доставка на відділення Rozetka.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Країна виробник | Китай |
| Об'єм пилозбірника | 23 л |
| Споживана потужність | 750 Вт |
| Рівень шуму | 65 дБ |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 8.3 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 3 |
| Діаметр шланга | 48 мм |
| Довжина шланга | 2.1 м |
| Джерело живлення | мережевий |
| Швидкість повітряного потоку | 2400 л/хв |
| Стан | Нове |