Шуруповерт ударний акумуляторний безщітковий DeWALT DCF860NT
• Безщітковий двигун 18 В XR: забезпечує високу продуктивність, подовжує термін служби інструменту.
• Крутний момент до 282 Нм: дозволяє виконувати важкі роботи.
• Покращений безщітковий двигун 18 В для збільшення довговічності, ефективності та потужності.
• 123 мм довжина корпусу.
• 1,1 кг (без акумулятору): для максимальної мобільності.
• Тримач біт ″Drop and Load″: для роботи однією рукою.
• 3 світлодіодні кільця: для чудового освітлення заготовки.
• Світлодіодне кільце.
• Більше світла - 82 люмен, з 20-хвилинним режимом ліхтаря.
• Інтуїтивно зрозумілий перемикач режимів: режим 1 - де потрібна точність.
• Швидкість є фіксована на 1800 об/хв, прибл. 141 Нм.
• режим 2 - забезпечує середню потужність інструменту. Швидкість є фіксована на 2500 об/хв, прибл. 242 Нм.
• режим 3 - цей режим забезпечує максимальну потужність інструменту.
• Швидкість зафіксована на 3800 об/хв, 282 Нм.
100% оригінал. Весь асортимент, пропонований в нашому магазині завозиться офіційно.
Офіційна гарантія, на весь термін гарантійного обслуговування.
Працюємо з продажем у розстрочку.
Зручні форми доставки та оплати. Є безкоштовна доставка на відділення Rozetka.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.1 кг |
| Живлення | |
| Напруга акумулятору | 18 В |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вихідна потужність | 700 Вт |
| Гарантія | 3 |
| Джерело живлення | Акумуляторний |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Кількість ударів | 4400 уд./хв |
| Максимальна частота обертання | 3800 об/хв |
| Максимальний крутний момент | 282 Нм |
| Наявність удару | Да |