Фрезер акумуляторний безщітковий DeWALT DCW620NT
• Перший бездротовий 1/2-дюймовий занурюваний фрезер тм DEWALT відкриває ще більше можливостей для професійного столяра за допомогою системи 18 В XR.
• Потужний безщітковий двигун DEWALT і технологія Pack ID дозволяють цьому інструменту забезпечувати більше потужності в поєднанні з акумулятором 18 В XR POWERSTACK або XR FLEXVOLT.
• Глибина занурення 70 мм дозволяє виконати більше завдань, а ергономічний перемикач, важіль блокування занурення та змінна швидкість забезпечують незмінну точність і універсальність.
• Важіль глибинного замка кулачка - швидке та просте налаштування під час використання.
• Компактний та легкий дизайн - найкраща в своєму класі ергономіка.
• Інтегроване видалення пилу - прибирає пил, зберігаючи гарну видимість.
• Блокування занурення одним дотиком - дозволяє швидко встановити глибину без втрати положення.
• Центрування направляючої втулки - забезпечує точність роботи з шаблоном.
• Подвійний світлодіод - покращує видимість навколо фрези під час роботи для підвищення точності.
• Литі гумові ручки - зручний і надійний хват.
100% оригінал. Весь асортимент, пропонований в нашому магазині завозиться офіційно.
Офіційна гарантія, на весь термін гарантійного обслуговування.
Працюємо з продажем у розстрочку.
Зручні форми до
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 3.62 кг |
| Напруга акумулятору | 18 В |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вихідна потужність | 1700 Вт |
| Гарантія | 3 |
| Джерело живлення | Акумуляторний |
| Максимальний діаметр фрези | 63 мм |
| Плавний пуск | Да |
| Регулювання обертів | Да |
| Тип | багатофункціональний |