Дриль-шуруповерт акумуляторний безщітковий ударний DeWALT DCD1007WW1T
• Режим ударного свердління.
• Швидкість без навантаження дриль-шурупокрут / ударний дриль: 1-ша швидкість: 0-450 / 0-500; 2-га швидкість: 0-1200 / 0-1300; 3-тя швидкість: 0-2000 / 0-2250 об/хв.
• Безщітковий двигун забезпечує високу продуктивність і продовжує термін служби інструменту.
• Оснащений системою anti-rotation E-CLUTCH SYSTEM, що запобігає обертанню при не контрольованому заклинюванні, і дозволяє краще контролювати інструмент в різних ситуаціях.
• 11-позиційне регулювання крутного моменту для стабільного загвинчування різноманітних матеріалів.
• 3-х швидкісний ударний дриль має міцну металеву конструкцію трансмісії.
• Має поворотний регульований на 3 налаштування світлодіод (до 70 люменів) максимізує комфорт при освітленні темних робочих зон.
• Ультракомпактний, легкий дизайн: дозволяє використовувати його в обмеженому просторі.
• Патрон з храповиком і автоматичним блокуванням шпинделя.
100% оригінал. Весь асортимент, пропонований в нашому магазині завозиться офіційно.
Офіційна гарантія, на весь термін гарантійного обслуговування.
Працюємо з продажем у розстрочку.
Зручні форми доставки та оплати. Є безкоштовна доставка на відділення Rozetka.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Країна виробник | Чехія |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.87 кг |
| Максимальний діаметр свердління | |
| Максимальний діаметр свердління (дерево) | 66 мм |
| Максимальний діаметр свердління (метал) | 13 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Швидкозатискний патрон | Да |
| Гарантія | 3 |
| Ємність акумулятора | 8 А·год |
| Джерело живлення | Акумуляторний |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Макс. діаметр хвостовика обладнання | 13 мм |
| Максимальний діаметр свердління (цегла) | 13 мм |
| Максимальний крутний момент | 169 Нм |