Акумуляторна батарея DeWALT DCB183_N314783
100% оригінал. Весь асортимент, пропонований в нашому магазині завозиться офіційно.
Офіційна гаранті
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Країна виробник | Китай |
| Напруга | 18 В |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.4 кг |
| Висота | 48 мм |
| Довжина | 110 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Час заряджання | 30 хв |
| Гарантія | 3 |
| Місткість | 2 А·год |
| Комплектація | Акумуляторна батарея — 1 шт. |
| Світлова індикація | Да |