Зарядний пристрій DeWALT DCB115_N450536
100% оригінал. Весь асортимент, пропонований в нашому магазині завозиться офіційно.
Офіційна гарантія, на весь термін гарантійного обслуговування.
Працюємо з продажем у розстрочку.
Зручні форми доставки та оплати. Є безкоштовна доставка на відділення Rozetka.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.5 кг |
| Гарантія | 3 |
| Комплектація | Зарядний пристрій — 1 шт. |
| Напруга максимальна | 54 В |
| Напруга мінімальна | 10.8 В |
| Світлова індикація | Да |
| Тип заряджуваних акумуляторів | Li-Ion |
| Ток зарядки | 4 А |