Дриль-шуруповерт акумуляторний безщітковий DeWALT DCD708P3T
• Компактний і ергономічний дизайн полегшує навантаження при використанні.
• Довжина корпусу всього 160 мм - є одним з кращих показників серед 18 В дрилів-шуруповертів на ринку.
• Безщітковий двигун з високим ККД забезпечує більшу тривалість роботи без перезарядження акумулятора.
• Відсутність швидкозношуваних частин (щітки) збільшує загальний ресурс інструменту, дозволяє інструменту працювати довше на одному заряді акумулятора.
• Компактний, ергономічний дизайн корпусу дозволяє використовувати інструмент в обмеженому просторі.
• Електронне регулювання швидкості.
• Світлодіодне підсвічування робочої зони.
• Використовується в збірці меблів, монтажі конструкцій, опалювального, вентиляційного обладнання, столярних та електротехнічних роботах тощо.
100% оригінал. Весь ас
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.1 кг |
| Максимальний діаметр свердління | |
| Максимальний діаметр свердління (дерево) | 30 мм |
| Максимальний діаметр свердління (метал) | 13 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Швидкозатискний патрон | Да |
| Вихідна потужність | 340 Вт |
| Гарантія | 3 |
| Ємність акумулятора | 5 А·год |
| Джерело живлення | Акумуляторний |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Максимальний крутний момент | 65 Нм |
| Наявність удару | Немає |