Дриль-шуруповерт акумуляторний безщітковий ударний DeWALT DCD805S2T
• Компактний та ергономічний дизайн полегшує навантаження під час використання.
• Безщітковий двигун з високим ККД забезпечує тривалу роботу без перезаряджання акумулятора.
• Відсутність швидкозношуваних деталей (щіток) збільшує загальний ресурс інструменту, дозволяє інструменту працювати довше на одному заряді акумулятора.
• Компактний, ергономічний дизайн корпусу дозволяє використовувати інструмент в обмеженому просторі.
• Електронне регулювання швидкості.
• Поворотне на 3 положення світлодіодне підсвічування робочої зони.
• Використовується в збірці меблів, монтажі конструкцій опалювального, вентиляційного обладнання, столярних та електротехнічних роботах тощо.
• Постачається з 2 батареями Compact POWERSTACK і зарядним пристроєм в TSTAK.
100% оригінал. Весь асортимен
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.34 кг |
| Максимальний діаметр свердління | |
| Максимальний діаметр свердління (дерево) | 55 мм |
| Максимальний діаметр свердління (метал) | 13 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Швидкозатискний патрон | Да |
| Гарантія | 3 |
| Ємність акумулятора | 3.5 А·год |
| Джерело живлення | Акумуляторний |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Макс. діаметр хвостовика обладнання | 13 мм |
| Максимальний крутний момент | 90 Нм |
| Наявність удару | Да |