23 799 ₴
19 399 ₴
Дриль-шуруповерт акумуляторний безщітковий ударний DeWALT DCD799P2T
• Найкомпактніший дриль у своєму класі, має розміри лише 164 мм.
• Безщітковий двигун та металевий редуктор допомагають забезпечити крутний момент до 74 Нм у надзвичайно компактному корпусі.
• Міцний металевий патрон для підвищеної довговічності.
• Дриль стандартно оснащений гачком для ременя
• та магнітом для зручності користувача.
100% оригінал. Весь асортимент, пропонований в нашому магазині завозиться офіційно.
Офіційна гарантія, на весь термін гарантійного обслуговування.
Працюємо з продажем у розстрочку.
Зручні форми доставки та оплати. Є безкоштовна доставка на відділення Rozetka.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Країна виробник | Чехія |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.17 кг |
| Максимальний діаметр свердління | |
| Максимальний діаметр свердління (дерево) | 30 мм |
| Максимальний діаметр свердління (метал) | 13 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Швидкозатискний патрон | Да |
| Гарантія | 3 |
| Ємність акумулятора | 5 А·год |
| Джерело живлення | Акумуляторний |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Макс. діаметр хвостовика обладнання | 13 мм |
| Максимальний діаметр свердління (цегла) | 13 мм |
| Максимальний крутний момент | 74 Нм |