311 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 800 ₴
Зарядний пристрій SEQUOIA SC2015-UNI
• Зарядний пристрій SEQUOIA SC2015-UNI – надійне рішення для безпечного відновлення заряду акумуляторів серії SEQUOIA Universal Series 20V на платформі M1.
• Час зарядки становить приблизно 1.5 години для акумулятора 2.0 Aг та близько 3 годин для акумулятора 4.0 Aг.
100% оригінал. Весь асортимент, пропонований в нашому магазині завозиться офіційно.
Офіційна гарантія, на весь термін гарантійного обслуговування.
Працюємо з продажем у розстрочку.
Зручні форми доставки та оплати. Є безкоштовна доставка на відділення Rozetka.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | SEQUOIA |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.13 кг |
| Гарантія | 1 |
| Комплектація | Зарядний пристрій — 1 шт., |
| Напруга максимальна | 20 В |
| Світлова індикація | Да |
| Серія | UNIVERSAL SERIES 20V |
| Тип заряджуваних акумуляторів | Li-Ion |
| Ток зарядки | 1.5 А |