Пила дискова по металу акумуляторна DeWALT DCS383H2
• Кнопка блокування запобігає випадковому запуску.
• Ефективне видалення стружки для чистішого робочого місця.
• Міцна та інтуїтивно зрозуміла конструкція верхнього захисного кожуха для підвищеної зручності використання та довговічності.
• Легка та міцна підошва з нержавіючої сталі з вимірювальними мітками.
• Регульоване налаштування глибини різу (до 67 мм).
• Підсвітка в оглядовому вікні для чіткого огляду лінії різу.
• Може використовуватись для: - маловуглецевої сталі;
• - металевих шпильок, сталевого настилу, кутнику, плити, труби з товщиною стінки до 6 мм;
• - різьбового стрижня діаметром до 25 мм.
100% оригінал. Весь асортимент, пропонований в нашому магазині завозиться офіційно.
Офіційна гарантія, на весь термін гарантійного обслуговування.
Працюємо з продажем у розстрочку.
Зручні форми доставки та оплати. Є безкоштовна доставка на відділення Rozetka.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Країна виробник | Мексика |
| Вага | 4.9 кг |
| Діаметр посадкового отвору | 20 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вихідна потужність | 1400 Вт |
| Гарантія | 3 |
| Діаметр диска | 184 мм |
| Ємність акумулятора | 5 А·год |
| Джерело живлення | Акумуляторний |
| Макс. глибина різання під кутом 90 | 67 мм |
| Напруга | 18 В |
| Регулювання обертів | Немає |