
259 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 800 ₴
Круг шліфувальний EnerSol EGW150-16-36
• Шліфувальний круг EnerSol EGW150-16-36 має грубу зернистість P36, завдяки чому підходить для інтенсивних чорнових робіт.
• Він ефективно знімає іржу, стару фарбу та інші покриття, використовується для первинної обробки металу і дерева, а також для обробки зварних швів і формування заготовок.
• Круг забезпечує швидке і потужне зняття матеріалу, створюючи базову поверхню для подальшої обробки.
100% оригінал. Весь асортимент, пропонований в нашому магазині завозиться офіційно.
Офіційна гарантія, на весь термін гарантійного обслуговування.
Працюємо з продажем у розстрочку.
Зручні форми доставки та оплати. Є безкоштовна доставка на відділення Rozetka.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | EnerSol |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр круга | 150 мм |
| Діаметр отвору | 16 мм |
| Зернистість | P36 |
| Кількість | 1 |
| Комплектація | Круг відрізний — 1 шт. |
| Тип | круги абразивні шліфувальні |
| Товщина кола | 12.7 мм |