

16 499 ₴
13 299 ₴
Ножиці садові - секатор зі штангою акумуляторний DeWALT DCMPP569N
• Сегментована конструкція алюмінієвої штанги для зручного зберігання.
• Алюмінієва штанга до 3 метрів в довжину.
• 7-ми позиційна шарнірна ріжуча частина.
• Леза з антипригарним покриттям, що запобігає засміченню лез соком.
• Леза змінні, можна легко зняти для очищення або заміни, послабивши гвинт із шестигранною головкою.
• Гумова рукоятка.
• Металевий гачок для гілок допомагає видалити застряглі гілки.
• Висока екологічність – відсутність шкідливих викидів.
• Швидке встановлення акумулятора в нижній частині корпусу.
• Ергономічна ручка для зручної роботи.
• Може працювати в режимі підвищеного навантаження та без зупинки тривалий час.
• Тиха робота у порівнянні з бензиновим аналогом.
• Алюмінієві сигменти штанги не можуть бути використані з іншими інструментами бо не є сумісними.
100% оригінал. Весь асортимент, пропонований в нашому магазині завозиться офіційно.
Офіційна гарантія, на весь термін гарантійного обслуговування.
Працюємо з продажем у розстрочку.
Зручні форми доставки та оплати. Є безкоштовна доставка на відділення Rozetka.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 3.3 кг |
| Гарантія | 3 |
| Двигун | щітковий |
| Комплектація | Без акумуляторів і зарядного пристрою, Картонна коробка. |
| Максимальний діаметр гілок | 38 мм |
| Напруга акумулятора | 18 В |
| Загальна довжина інструмента | 3 м |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Тип інструмента | акумуляторний |
| Тип штанги | розбірна |