Шуруповерт ударний McLaren F1 TEAM LIMITED EDITION DeWALT DCF85ME2GT
• Обмежена серія інструментів DEWALT x McLaren F1 Team є результатом спільного прагнення витримувати будь-які труднощі.
• Найменший і найпотужніший ударний шуруповерт XR на 18 В забезпечує легкий доступ у важкодоступних місцях і найкращу швидкість роботи.
• DCF850 забезпечує крутний момент 205 Нм у компактному корпусі, що ідеально підходить для широкого спектра застосувань у будівництві та промисловості.
• Акумулятори G-Class POWERSTACK мають корпус, стійкий до хімікатів і жиру, а гумова основа служить для того, щоб не залишати слідів на поверхні.
• Безщітковий двигун.
• Дуже легкий і компактний дизайн.
• Електронне регулювання швидкості та реверс.
• ″Інтелектуальний″ вимикач із вбудованою електронікою.
• Яскраве світлодіодне LED підсвічування.
• Повністю прогумована анатомічна рукоятка. Прекрасне розважування за масою, можна поставити інструмент на поверхню.
• 3 швидкості (2 швидкості і режим ″PrecisionDrive″). Унікальний режим ″PrecisionDrive″ для роботи з гвинтами, що вимагають докладання великого зусилля.
• Поставляється з 2 батареями Compact POWERSTACK GFN блок і зарядним пристроєм DCB1102 в TSTAK.
100% оригінал. Весь асортимент, пропонований в нашому магазині завозиться офіційно.
Офіційна гарантія, на весь термін гарантійного обслуговування.
Працюємо з продажем у розстрочку.
Зручні форми доставки та оплати. Є безкоштовна доставка на відділення Rozetka.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.9 кг |
| Живлення | |
| Напруга акумулятору | 18 В |
| Користувальницькі характеристики | |
| Абсолютна гарантія | 1 |
| Вихідна потужність | 475 Вт |
| Гарантія | 3 |
| Ємність акумулятора | 1.7 А·год |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Кількість ударів | 3800 уд./хв |
| Максимальна частота обертання | 3250 об/хв |
| Максимальний крутний момент | 206 Нм |
| Наявність удару | Да |