Шліфувальна машина вібраційна мережева STANLEY SS28
• Компактна професійна вібраційна шлифмашина з підошвою 91 x 185 мм для фінішної обробки поверхонь будівельних матеріалів. Кріплення шліфпаперу за допомогою зручного пружинного затиску. Високопродуктивний надійний двигун 280 Вт з додатковим захистом від пилу і ефективним повітряним охолодженням. Низький рівень шуму і вібрацій. Якісний корпус з гумовими вкладками на рукоятці. Великий клавішний вимикач з фіксацією в робочому положенні. Інструмент легкий і компактний, можна працювати однією і двома руками, ідеально підійде для точних робіт в обмеженому просторі і якісної обробки малих поверхонь.
100% оригінал. Весь асортимент, пропонований в нашому магазині завозиться офіційно.
Офіційна гарантія, на весь термін гарантійного обслуговування.
Працюємо з продажем у розстрочку.
Зручні форми доставки та оплати. Є безкоштовна доставка на відділення Rozetka.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stanley |
| Країна виробник | Китай |
| Амплітуда коливань | 2 мм |
| Вага | 1.5 кг |
| Споживана потужність | 280 Вт |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 2 |
| Плавний пуск | Немає |
| Регулювання обертів | Немає |
| Тип шліфмашини | вібраційна мережева |
| Частота обертання | 14000 об/хв |