Дриль-шуруповерт акумуляторний ударний STANLEY FATMAX FMC626C2K
• Шуруповерт ударний 18 В акумуляторний.
• Дві швидкості.
• Швидкозатискний патрон 1-13 мм.
• Підсвічування робочої зони (LED).
100% оригінал. Весь асортимен
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stanley |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.6 кг |
| Живлення | |
| Напруга акумулятору | 18 В |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Користувальницькі характеристики | |
| Швидкозатискний патрон | Да |
| Гарантія | 3 |
| Ємність акумулятора | 1.3 А·год |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Макс. діаметр хвостовика обладнання | 13 мм |
| Максимальний крутний момент | 51.4 Нм |
| Наявність удару | Да |