4 678 ₴
Кутова шліфувальна машина - болгарка мережева STANLEY FATMAX FMEG222K
• Могутній двигун 1200 Вт для виконання складних робіт.
• Металева коробка передач для довговічності та міцності.
• Тригер із замком для більшої безпеки, щоб уникнути випадкового включення.
• Зручна та проста у використанні кнопка блокування шпинделя.
• Швидкий доступ до заміни щіток.
• 3-позиційна бічна ручка забезпечує більший комфорт.
100% оригінал. Весь асортимент, пропонований в нашому магазині завозиться офіційно.
Офіційна гарантія, на весь термін гарантійного обслуговування.
Працюємо з продажем у розстрочку.
Зручні форми доставки та оплати. Є безкоштовна доставка на відділення Rozetka.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stanley |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 2.7 кг |
| Споживана потужність | 1200 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип двигуна | Щітковий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 3 |
| Діаметр диска | 125 мм |
| Комплектація | Шліфмашина кутова, Ручка — 1 шт. Гайковий ключ — 1 шт. Валіза — 1 шт. |
| Тип шліфмашини | кутова мережева (болгарка) |
| Частота обертання | 11000 об/хв |