
385 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 800 ₴
• Спіральна конструкція, закріплена на посилених осьових елементах
• Шестигранний хвостовик дозволяє встановлювати міксер в будь-яку дриль
100% оригінал. Весь асортимент, пропонований в нашому магазині завозиться офіційно.
Офіційна гарантія, на весь термін гарантійного обслуговування.
Працюємо з продажем у розстрочку.
Зручні форми доставки та оплати. Є безкоштовна доставка на відділення Rozetka.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Stanley |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Користувацькі характеристики | |
| Діаметр | 80 мм |
| Загальна довжина | 400 мм |
| Комплектація | В пакованні |
| Діаметр хвостовика | 8 мм |
| Максимальне навантаження | 10 кг |