3 138 ₴
Пістолет клейовий професійний STANLEY FatMax FMHT6-70418
• Керамічний нагрівальний елемент - швидке нагрівання - за 60 сек проти 140 сек у попередньої моделі GR100
• Збереження постійної потужності навіть під час подачі клею завдяки керамічному нагрівального елементу
• Високий показник видачі клею: 1.135 -1.5 кг / год проти 0.76 кг / год у моделі GR100
• Режим очікування: повернення до робочої температури (190 ° С) за 30 з
• Сплячий режим: після 30 хвилин без натискання на курок клейовий пістолет вимкне нагрів. Розпізнавання натискання на курок проводиться за допомогою датчика вібрації
• Індикація за допомогою двоколірного світлодіода: червоний: температура нижче 170 ° С
• зелений: вище 170 ° С, інструмент готовий до роботи
100% оригінал. Весь асортимент, пропонований в нашому магазині завозиться офіційно.
Офіційна гарантія, на весь термін гарантійного обслуговування.
Працюємо з продажем у розстрочку.
Зручні форми доставки та оплати. Є безкоштовна доставка на відділення Rozetka.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stanley |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.8 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 80 Вт |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Час розігрівання | 1 хв |
| Діаметр клейового стрижня | 11.3 мм |
| Комплектація | Пістолет клейовий, 18 клейових стрижнів: 3 комплекти по 6 штук різного призначення. В пакованні |