1 481 ₴
Пістолет клейовий професійний STANLEY FatMax STHT6-70417
• Швидкий нагрів - за 100 секунд
• Навіть під час подання клею зберігає постійну потужність
• Керамічний нагрівальний елемент забезпечує швидший нагрів і тривалішу підтримку високої температури
• Швидкість подання клею - 0.82 кг/ч
• Механічний термостат / термозапобіжник зважаючи на високу вихідну теплову потужність
100% оригінал. Весь асортимент, пропонований в нашому магазині завозиться офіційно.
Офіційна гарантія, на весь термін гарантійного обслуговування.
Працюємо з продажем у розстрочку.
Зручні форми доставки та оплати. Є безкоштовна доставка на відділення Rozetka.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stanley |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.4 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 90 Вт |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Час розігрівання | 1.67 хв |
| Діаметр клейового стрижня | 11.3 мм |
| Комплектація | В пакованні |