Ящик STANLEY "MOBILE WORKCENTER 3 в 1" 1-70-326
• Знімний верхній ящик з відділенням для зберігання дрібних деталей в кришці
• Знімна середня секція для дрібних деталей і аксесуарів
• Велике нижнє відділення
• Великі колеса діаметром 7 ″(178 мм)
• Ручка для зручності переміщення ящика
• Великі металеві замки кріплення елементів
• Відділення великого обсягу для електроінструментів, а також секції для ручного інструменту, дрібних деталей і аксесуарів
• Знімний лоток для найбільш часто використовуваного інструменту
100% оригінал. Весь асортимент, пропонований в нашому магазині завозиться офіційно.
Офіційна гарантія, на весь термін гарантійного обслуговування.
Працюємо з продажем у розстрочку.
Зручні форми доставки та оплати. Є безкоштовна доставка на відділення Rozetka.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stanley |
| Країна виробник | Ізраїль |
| Матеріал | Пластмаса |
| Стан | Новий |
| Тип | Ящик переносний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 630 мм |
| Довжина | 475 мм |
| Ширина | 284 мм |