Ящик STANLEY "Basic Toolbox" 16" 1-79-216
• Ящик розміром 16″ з керованим однією рукою замком
• Інноваційний дизайн, міцна конструкція, великий обсяг зберігання
• Переносний лоток для транспортування інструменту і дрібних деталей, при цьому в ящику залишається місце під великий інструмент
• Органайзери в кришці для дрібних деталей
100% оригінал. Весь асортимент, пропонований в нашому магазині завозиться офіційно.
Офіційна гарантія, на весь термін гарантійного обслуговування.
Працюємо з продажем у розстрочку.
Зручні форми доставки та оплати. Є безкоштовна доставка на відділення Rozetka.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stanley |
| Країна виробник | Ізраїль |
| Матеріал | Пластмаса |
| Стан | Новий |
| Тип | Ящик переносний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 162 мм |
| Довжина | 394 мм |
| Ширина | 220 мм |