8 453 ₴
Ящик для інструменту STANLEY "Mobile Job Chest" 1-92-978
• Ящик великого обсягу з колесами ″Mobile Job Chest″ з металевими замками пластмасовий (29025).
• Велика місткість і зручне транспортування
• Великі металеві петлі з вушками для замків
• Кріпильні елементи типу ″метелик″ для кріплення рівня, ножівки або аксесуарів
• Великі 6 ″/15.24 см міцні колеса
• Великий лоток для інструментів з двома закритими відділеннями
• Зручна широка телескопічна ручка
100% оригінал. Весь асортимент, пропонований в нашому магазині завозиться офіційно.
Офіційна гарантія, на весь термін гарантійного обслуговування.
Працюємо з продажем у розстрочку.
Зручні форми доставки та оплати. Є безкоштовна доставка на відділення Rozetka.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stanley |
| Країна виробник | Ізраїль |
| Матеріал | Пластмаса |
| Стан | Новий |
| Тип | Ящик переносний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 476 мм |
| Довжина | 768 мм |
| Ширина | 490 мм |