4 497 ₴
Ящик STANLEY "IML Mobile Work Center 2 in 1 на колесах 1-93-968
• Ящик з колесами ″IML Mobile Work Center 2 in 1″ пластмасовий з органайзерами в кришці.
• Конструкція ″2 в 1″ - дозволяє за кілька секунд отримати два предмета з одного
• Великий ящик для інструменту зі знімним лотком - максимальний обсяг для зберігання
• Велике нижнє відділення - обсягом понад 25 л, на 7% більше, ніж у попередньої версії - зручно для великого інструменту
• Карусельний органайзер і органайзери з кришками для зберігання дрібних деталей
• Складна ручка забезпечує можливість зручного розміщення в автомобілі
• Великі ″вантажні″ колеса для плавного руху по нерівних поверхнях
• Нова ручка - міцна одноелементна пластикова конструкція
• Максимальне навантаження 15,5 кг
• Нікелерованние металеві замки - міцні, довговічні і зручні
• Великі металеві бічні замки - міцні, з вушком для висячого замка
• Нова технологія (In Mold Labeling (IML) - вплавлення в матеріал корпусу) - забезпечує надійне нанесення етикетки, її довговічне присутність
100% оригінал. Весь асортимент, пропонований в нашому магазині завозиться офіційно.
Офіційна гарантія, на весь термін гарантійного обслуговування.
Працюємо з продажем у розстрочку.
Зручні форми доставки та оплати. Є безкоштовна доставка на відділення Rozetka.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stanley |
| Країна виробник | Ізраїль |
| Матеріал | Пластмаса |
| Стан | Новий |
| Тип | Ящик переносний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 627 мм |
| Довжина | 473 мм |
| Ширина | 302 мм |