Ящик STANLEY "FatMax "23" 1-94-749
• Ящик підвищеної міцності і ємності
• Водозахисне ущільнення по периметру ящика для виняткової захисту вмісту
• Переносний піддон для транспортування інструменту і дрібних деталей, при цьому в ящику залишається місце під великий інструмент, оскільки довжина піддону складає всього 3/4 від довжини ящика
• Виготовлений з структулена для забезпечення жорсткості і міцності
• Великі металеві із захистом від корозії замки з можливістю використання навісного замка (в комплект поставки не входить)
• V-подібний паз в кришці ящика для зручності розташування деталі при пилянні
• Міцна ергономічна ручка з м’якими вставками дозволяє з легкістю переносити важкі речі
100% оригінал. Весь асортимент, пропонований в нашому магазині завозиться офіційно.
Офіційна гарантія, на весь термін гарантійного обслуговування.
Працюємо з продажем у розстрочку.
Зручні форми доставки та оплати. Є безкоштовна доставка на відділення Rozetka.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stanley |
| Країна виробник | Ізраїль |
| Матеріал | Пластмаса |
| Стан | Новий |
| Тип | Ящик переносний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 267 мм |
| Довжина | 584 мм |
| Ширина | 305 мм |