Ящик STANLEY "FatMax Promobile Job Chest" 1-94-850
• Ящик великого об’єму з колесами ″FatMax Promobile Job Chest″ пластмасовий професійний
100% оригінал. Весь асортимент, пропонований в нашому магазині завозиться офіційно.
Офіційна гарантія, на весь термін гарантійного обслуговування.
Працюємо з продажем у розстрочку.
Зручні форми доставки та оплати. Є безкоштовна доставка на відділення Rozetka.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stanley |
| Країна виробник | Ізраїль |
| Матеріал | Пластмаса |
| Стан | Новий |
| Тип | Ящик переносний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 430 мм |
| Довжина | 910 мм |
| Ширина | 520 мм |