Ящик STANLEY "FatMax" 26" 1-95-617
• Ящик для інструменту професійний ″FatMax″ металлопластмассовий сірий.
• Високий корпус для збільшеного обсягу зберігання
• Інноваційний знімний вертикальний органйзер для більш зручного розміщення інструменту
• Великі металеві із захистом від корозії замки з можливістю використання навісного замка (в комплект поставки не входить)
• Ергономічна ручка з двох матеріалів
• Поєднання переваг пластика з міцністю металу для максимального захисту вмісту
• V-подібний паз в кришці ящика для зручності розташування деталі при пилянні
• Переносний лоток для транспортування інструменту і дрібних деталей, при цьому в ящику залишається місце під великий інструмент, оскільки довжина лотка менше довжини ящика
• Конструкція дозволяє з легкістю переносити велике навантаження
• Підходить для роботи з трубами і пиломатеріалами
• Підходить для мулярів, бетонників, електриків, сантехніків, малярів / декораторів, теслярів, ковельщіков, фахівців в області вентиляції і кондиціонування
100% оригінал. Весь асортимент, пропонований в нашому магазині завозиться офіційно.
Офіційна гарантія, на весь термін гарантійного обслуговування.
Працюємо з продажем у розстрочку.
Зручні форми доставки та оплати. Є безкоштовна доставка на відділення Rozetka.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stanley |
| Країна виробник | Ізраїль |
| Матеріал | Пластмаса |
| Стан | Новий |
| Тип | Ящик переносний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 295 мм |
| Довжина | 662 мм |
| Ширина | 293 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплектація | Без паковання |