12 931 ₴
Ящик для інструменту STANLEY "Rolling Workshop" 1-95-621
• Відокремлюваний металлопластмассовий ящик 20″ для інструменту зі знімним лотком
• Великі металеві із захистом від корозії замки з можливістю використання навісного замка (в комплект поставки не входить)
• Висувна секція глибиною 10 см на підшипниках
• Велика нижня висувна секція має збільшений обсяг для зберігання і транспортування інструмента
100% оригінал. Весь асортимент, пропонований в нашому магазині завозиться офіційно.
Офіційна гарантія, на весь термін гарантійного обслуговування.
Працюємо з продажем у розстрочку.
Зручні форми доставки та оплати. Є безкоштовна доставка на відділення Rozetka.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stanley |
| Країна виробник | Ізраїль |
| Матеріал | Пластмаса |
| Стан | Новий |
| Тип | Ящик переносний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 389 мм |
| Довжина | 568 мм |
| Ширина | 730 мм |