Ящик STANLEY "One Latch™" 24'' 1-97-510
• Ящик для інструменту з замком, що відкривається однією рукою
• Можливість кріплення додаткових секцій з бічних сторін ящика
• Міцна конструкція з структулена
• Широка ручка з м’якою накладкою
• Знімний лоток довжиною 2/3 ящика, який залишає достатньо місця для розміщення великого інструменту
• V-подібний паз в кришці ящика для зручності розташування деталі при пилянні
• Можливість використання навісного замка (в комплект поставки не входить)
100% оригінал. Весь асортимент, пропонований в нашому магазині завозиться офіційно.
Офіційна гарантія, на весь термін гарантійного обслуговування.
Працюємо з продажем у розстрочку.
Зручні форми доставки та оплати. Є безкоштовна доставка на відділення Rozetka.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stanley |
| Країна виробник | Ізраїль |
| Стан | Новий |
| Тип | Ящик переносний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 287 мм |
| Довжина | 605 мм |
| Ширина | 287 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | надміцний стуктулен |