Ящик STANLEY 24" 1-97-514
• Відкритий ящик зі знімним органайзером для електроінструменту і дрібних деталей
• Кнопка на передній поверхні для простого від’єднання органайзера від ящика. Для їх з’єднання необхідно помістити органайзер задньою частиною на ящик і зафіксувати з клацанням, натиснувши зверху на передню частину
• Довга металева ручка ящика, що фіксується у вертикальному положенні для перенесення, і опускається вниз для зручності зберігання
• Міцні нержавіючі металеві замки і металеві петлі у верхнього кейса
• Організатор має переставні пергородкі для оптимізації структури під конкретні завдання
• Унікальна конфігурація відділень органайзера дозволяє розміщувати молотки та інші інструменти разом з дрібними деталями
• Високоміцна конструкція з структулена
• Корисний об’єм 53 л максимальне навантаження 18 кг
100% оригінал. Весь асортимент, пропонований в нашому магазині завозиться офіційно.
Офіційна гарантія, на весь термін гарантійного обслуговування.
Працюємо з продажем у розстрочку.
Зручні форми доставки та оплати. Є безкоштовна доставка на відділення Rozetka.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stanley |
| Країна виробник | Ізраїль |
| Матеріал | Пластмаса |
| Стан | Новий |
| Тип | Ящик переносний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 251 мм |
| Довжина | 670 мм |
| Ширина | 323 мм |